تبلیغات
کارتونستان! - کله کدو!!!!
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392 | 09:32 ب.ظ | نویسنده : Amir Hossein"مگامایند" باهوش ترین شخصیت سوپر بدجنس میباشد که تاکنون دیده ایم و همچنین ناموفق ترین آنها! سالها او در آرزوی فتح و تصرف شهر مترو سیتی میباشد ولی تلاش هایش تاکنون نتیجه ای نداده است.هر تلاش او برای این هدف شیطانی اش به لطف سوپر قهرمانی به اسم "مترومن" منجر به شکستی دیگر برای این سوپر شخصیت شیطانی می شود تا روزی که مگامایند در کش و قوس یکی از ماموریت ها و اهداف شیطانی اش موفق میشود مترو من را برای همیشه از میدان به در کند.

بعد از نابودی مترومن، مگامایند ناگهان متوجه میشود که هیچ هدف خاصی ندارد و زندگی شیطانی اش بدون وجود یک سوپر قهرمان برای جنگ با او، هیجانی ندارد! او متوجه میشود که از میدان خارج کردن مترو من بزرگترین اشتباه زندگی اش بوده و به این نتیجه میرسد که برای برقراری زندگی پر از هیجان گذشته اش، باید سوپر قهرمانی در شهر باشد.سوپر قهرمان جدید شهر تایتان نام دارد. مگا مایند تلاش اش بر این است که تایتان یک سوپر قهرمان موفق و حتی قویتر از قبل از آب در بیاید ولی تایتان در این فکر است که هیجان زندگی شیطانی بسیار بیشتر از زندگی در قالب یک شخصیت خوب است.

تایتان که قرار بوده سوپر قهرمانی خوب باشد به شخصیت شروری تبدیل می شود. او دیگر تنها مانند مگا مایند در فکر تسخیر جهان نیست، بلکه اینبار به فکر نابودی کامل جهان است. اینجاست که مگا مایند با یک دو راهی مواجه میشود. آیا او میتواند برای دفاع از جهان بر ذات پلید اش غلبه کند؟ آیا مگا مایند، به عنوان باهوش ترین موجود روی زمین میتواند یکبار هم که شده هوشمندانه ترین تصمیم زندگی اش را بگیرد؟

انیمیشن "مگامایند" به شدت جالب و خنده دار از آب در آمده و پر است از صحنه های اکشن خوش ساخت که به راحتی میتواند شما را سرگرم خود کنند. به طور خلاصه می‌توان گفت این فیلم یه سورپرایز زیبا بوده است. نکته دیگر استعداد کارگردان در به خنده در آوردن و ایجاد اشتیاق در بینندگان در بیشتر لحظات فیلم است. از جکهای احمقانه و سوپر قهرمانی گرفته تا تکه های سیاسی، همه و همه نشانگر وقت و انرژی زیادی است که نویسندگان برای این فیلم نامه گذاشته اند.

از نظر جلوه های بصری، شرکت دریم ورکس اینبار پا را فراتر گذاشته و توانسته فیلم بهتری را نسبت به فیلم قبل خود ارائه کند. بعد سوم اضافه شده به فیلم ، به خصوص در بعضی صحنه ها واقعا کیفیت این فیلم را بالا برده است. صدای ویل فرل و تینا فی در این فیلم به خوبی بر روی شخصیت ها نشسته و جالب و سرگرم کننده به نظر می رسد. این 2 شخصیت با صدای این بازیگران به خوبی جاندار و با هیجان شده اند، به خصوص ویل فرل که با آن تن صدای خاص خودش توانسته جملات و تکه هایی ادا کند که فقط خودش از پسش بر می آید، او توانسته جالب ترین و خنده دار ترین شخصیت سوپر شرور دنیا را واقعی نشان دهد. بقیه گویندگان و صدا پیشگان (برد پیت و جان هیل) هم در حد شخصیتشان نسبتا خوب کار کرده اند.

در پایان می‌توان گفت  شخصیت های بامزه، انیمیشن سه بعدی عالی، و داستان کمیک عالی، انیمیشن  مگامایند رو به چیزی تبدیل کرده که تمامی اعضای خانواده می تونن از اون لذت ببرن. تماشای این عنوان، حتی با وجود این که بخش معینی از داستانش قبلا لو رفته بود، بسیار لذت بخش است.
 این انیمیشن، یکی از اون فیلم های کودکانه/خانوادگی ای است که واقعا تمامی اعضای خانواده می توانند نهایت لذت رو از اون ببرند.
من که این کارتون رو واقعا دوس دارم
طبقه بندی: کارتونی، موضوع:آزاد، و...،