تبلیغات
کارتونستان! - مینیون ها...!
تاریخ : دوشنبه 1 تیر 1394 | 07:04 ق.ظ | نویسنده : Amir Hossein

مینیون‌ها انیمیشن کمدی است که در سال ۲۰۱۵ منتشر میشود. این فیلم ربط زیادی به دو فیلم من نفرت انگیز و من نفرت انگیز ۲ دارد و بیشتر میخواهد سرگذشت مینیون ها را روایت کند. این انیمیشن در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۵ منتشر شد.


File:Minions-movie-poster03.jpg

File:Minions Poster 01.jpg


داستان انیمیشن پیش درآمد فیلممن نفرت انگیز از سپیده دم زمان شروع می شود، مینیون ها که در ابتدا موجودات تک سلولی بودند، در طول سال ها و قرن ها تکامل پیدا کردند و در تمام این مدت هدفشان این بوده است تا به نفرت انیگز ترین ارباب ها خدمت کنند. مینیون ها که به طور مداوم در نگه داشتن اربابان خود – از تی رکس گرفته تا ناپلئون – ناموفق هستند، خود را بدون ارباب می بینند که این باعث افسردگی شدید آنان می شود.


File:Pelicula-Minions-llegara-Unidos-julio LNCIMA20141104 0063 1.jpg

اما یک مینیون با نام کوین نقشه ای در سر دارد، او به همراه دوستانش استوارت و باب سفری طولانی را آغاز می کند تا اربابی شیطانی را برای خدمت کردن به او بیابد.


File:Minions-trailer.jpg


این سه نفر در سفری هیجان انگیز قرار می گیرند که در نهایت آنها را به سوی ارباب بعدی خود یعنی اسکارلت اورکیل(با صدا پیشگی سندرا بولاک) هدایت می کند، اورکیل اولین تبهکار زنی است که به این درجه رسیده. آنها از قطب جنوب تا نیویورک 1960 سفر می کنند، که سفرشان در نهایت به لندن ختم می شود، جایی که آنها باید با بزرگترین چالش خود روبرو شوند: نجات دادن گونه ی مینیون ها از نابودی.

[http://www.aparat.com/v/V7TlQ]

[http://www.aparat.com/v/QATx7]

[http://www.aparat.com/v/aXnP4]

پ.ن:فیلم ها از انیمیشن اکشن...!

طبقه بندی: کارتونی، موضوع:آزاد، و...،